Zamów usługę

Pobierz odpowiedni formularz .

Formularze są dostępne tutaj. Jeśli nie wiesz jaki formularz wybrać sprawadź w FAQ. W przypadku sekwencjonowania NGS lub analizy na bioanalizatorze TapeStation skontaktuj się z nami amungs@amu.edu.pl .

Zaloguj się.

Zaloguj się przy pomocy twojego adresu e-mail i hasła na stronie: seq.wptbm.amu.edu.pl i przejdź do zakładki Zamów usługę. Jeśli jeszcze nie założyłeś konta, tutaj dowiesz się jak to zrobić.

Złóż zamówienie.

Załącz wypełniony formularz (nie można zmieniać nazwy oryginalnego formularza). Dołącz dodatkowe pliki np. zdjęcie żelu po elektroforezie z opisem kolejności prób i użytego standardu długości DNA oraz komentarz. Na końcu wybierz odpowiednią płatność i kliknij Złóż zamówienie.

Sprawdź wprowadzone dane.

Sprawdź poprawność wprowadzonych danych i potwierdź zamówienie klikając Potwierdzam. Jeśli wprowadziłeś niepoprawne dane możesz się cofnąć do poprzedniego widoku klikając Zamknij.

Dostarcz próby do laboratorium.

Prosimy o zostawianie prób do analizy i dokumentów
w portierni Collegium Biologicum.

Probówki lub płytki muszą znajdować się w woreczku strunowym opisanym imieniem i nazwiskiem osoby zamawiającej oraz numerem zamówienia. Możesz je dostarczyć osobiście lub nadać pocztą/kurierem. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Czekaj na wyniki.

Możesz śledzić status swojego zamówienia w zakładce Moje Zamówienia.

Regulamin | Polityka Prywatności | Deklaracja dostępności | © LTBM
Created my free logo at LogoMakr.com | Icons made by Eucalyp from www.flaticon.com